Регистрация

Вход



Забравена парола

Смяна на парола

Напишете дума/думи за търсене

Завещание на седмицата: Цветница със смисъл - да не позволяваме да газят цветята на България!

Вместо да занесат върбови клонки вкъщи заедно с децата си, някои ги изпратиха с четен брой цветя. Ако за тях на Лазаровден няма възкресение, да се борим заедно за спасение на бъдещето

Сега пред "Александър Невски" е тихо и празно. Като в душата на родителите, които никога повече няма да чуят гласа на децата си.

На Цветница ще е пълно. Поне с хора и смисъл. Празнотата, зейнала заради погубените ангели, няма кой да я запълни.

Някои вече нямат шанс да дойдат с децата си и да занесат заедно осветени върбови клонки вкъщи, защото са изпратили рожбите си с четен брой цветя.

И ако за тях на Лазаровден няма възкресение, за почернените семейства и за всички нас остава да се борим за спасение. Спасение на бъдещето!

Вижте още в завещанието на седмицата с Найден Тодоров:

Видео

Коментари