Бориса Сарафова почти елиминира Тончо Токмакчиев
Бориса Сарафова влезе толкова силно във Вечерното шоу на БНТ, че почти елиминира Тончо Токмакчиев.
Поредният опит на БНТ за вечерно предаване започна безнадеждно-лежерно в стил 70-те, с бенд в същата звукова и визуална гама, с меко казано мизерно студио и нелепи мебели.
Сценарният текст не позволяваше да се правят чудеса с него, докато не се появи Бориса.
Изведнъж шоуто оживя, стана смешно, стана живо. Финесът на Боряна Калейн и наистина смешните опити на Тончо да играе художествена гимнастика дадоха повод за смях.
Мисля, че Бориса Сарафова трябва да поеме много по-сериозен дял участие, защото умее да приковава вниманието. Българските ефектни участници са изключително ограничен брой и ако концепцията заложи на скечове, подобни на "интервюто" с Бориса, може и да стане нещо смешно и забавно.
Започнах да гледам с пълно отчаяние (бендът да ме прощава, ама той ще си остане в 70-те), но свърши добре.
Дано този път екипът удържи и не потъне в никому ненужни и отчайващо кухи интервюта.
*От фейсбук