Посрещнаха Румен Радев в Пловдив и с аплодисменти, и с викове "Оставка" (Видео)
Президентът Румен Радев беше посрещнат в Пловдив от своите сподвижници, които бяха в единия край на градската художествена галерия с аплодисменти. От другия край пък младежи го посрещнаха с плакати и викове "Оставка".
Той отиде до тях и направи опит да им каже няколко думи, но диалог не се получи. Младежите започнаха да викат: "Оставка!", "Радев вън!".
Радев е вече в галерията, където ще се срещне със студенти от Академията за музикално и танцово изкуство. А те са едва трима.
"Инициативата за срещата с него не идва от нас. Помолиха ни да дойдем и да представим пред президента дипломните си работи", коментираха по-рано Петя Трифонова, Георги Христов и Атанас Димитров, студенти от Академията за музикално и танцово изкуство.
Те очакват от президента да разгледа изложбата ни и да даде мнение. Творбите са на целия курс, който завършва т.г.
Самата изложба е открита още на 9 юли и включва дипломните работи на 15 студенти.